19 Квітня, 2019

Підготовчі курси до іспиту DELE Інституту Сервантеса

CEI MONTELEON

іспиту DELE Інституту Сервантеса.

Для студентів, зацікавлених в отриманні офіційного сертифікату про знання іспанської мови Інституту Сервантеса, ми пропонуємо курси з підготовки до іспиту DELE ​(Diploma de Español como Lengua Extranjera)
рівнів A1, A2, B1, B2, C1 і C2, а для бажаючих отримати іспанське громадянство — підготовчі курси до іспиту CCSE (Conocimientos Constitucionales y Socioculturales de España) і ​DELE ​A2.

Використання спеціально адаптованого текстового матеріалу і аудіовізуальних засобів полегшує для наших студентів процес розуміння всіх обставин, пов'язаних з іспитами на отримання диплома Інституту Сервантеса.
У процесі підготовки ми відтворюємо навколишнє оточення і усі етапи зазначених іспитів, що дозволяє студенту не відчувати себе дезорієнтованим під час їх реальної здачі.

Проведення пробних тестів максимально наближене до реального іспиту і відповідає вимогам Інституту Сервантеса.
Ми також орієнтуємо наших студентів у всіх тих процедурах, які їм
потрібно виконати для реєстрації на здачу офіційних іспитів відповідного скликання.

ІСПИТИ НА ОТРИМАННЯ ІСПАНСЬКОГО ГРОМАДЯНСТВА

іспиту DELE Інституту Сервантеса

Наші викладачі дуже добре знайомі з іспитами на отримання іспанського громадянства, а деяким з них і самим
доводилося складати іспити, що проводяться Інститутом
Сервантеса, — обов'язкові для будь-якого, хто хоче стати громадянином Іспанського королівства.

Тому ми не з чуток знайомі з істинним рівнем вимог, з яким нашим студентам доведеться зустрітися при їх здачі. І вони не обмежуються в
повній мірі тільки знанням іспанської на рівні А2, як заявляє Інститут Сервантеса. Тому більш високий ступінь підготовки наших студентів робить по-справжньому можливим успішне проходження ними всіх тих випробувань, які складають весь іспит DELE А2 в цілому.

Крім цього ми пропонуємо курси з підготовки до іспиту CCSE (Conocimientos Constitucionales y Socioculturales de España) на знання Конституції Іспанії та її суспільного і культурного життя, здача якого, поряд з іспитом на знання іспанської рівня А2, є обов'язковою умовою для отримання іспанського громадянства.