19 Квітня, 2019

Індивідуальні занятия

La Puerta de Alcalá

Індивідуальні занятя испанского з розмовної іспанської проводять викладачі‒іспанці.
Уроки проходять з використанням аудіовізуальних засобів. Дані
заняття дозволяють студенту виправити всі граматичні, фонетичні та інші помилки, яких припускаються їм в усному мовленні, а також розширити його словниковий запас.

Проведення попереднього контрольного тесту на рівень іспанської допомагає виявити прогалини в знаннях студента й зробити процес вивчення мови більш ефективним.
На заняттях зачіпаються найрізноманітніші теми, які становлять інтерес для студентів і сприяють розвитку їх усного мовлення.

Це і обговорення фрагментів літературних та публіцистичних творів, і вивчення популярних в іспанській мові слів і виразів. Це також перегляд різних документальних телефільмів, інтерв'ю, короткометражних стрічок, знайомство з географією, історією та традиціями Іспанії і ще багато чого іншого. Все це в сукупності призводить до помітного поліпшення в розумінні студентом іспанської мови і розвиває його навички говоріння.

Розклад занять узгоджується зі студентом.
Заняття проходять в приміщенні Центру міжнародного навчання
«Монтелеон» (CEI MONTELEÓN). Індивідуальні занятия испанского 
Мінімальна тривалість заняття — 1 година.

Заняття проходять протягом усього року, в тому числі в літній
період.

Курси проводяться як в першій половині дня, так і в другій; в усі дні тижня, крім неділі; з 9.00 до 22.00.

Академічна година становить 50 хвилин.

Здійснюється тестування на рівень знання студентами іспанської мови.
До індивідуальних розмовних занять допускаються студенти з рівнем іспанської не нижче А2. Для всіх інших в Центрі міжнародного навчання «Монтелеон» завжди порадять альтернативний варіант вивчення іспанської — курси, які найкращим чином відповідають потребам даної людини. Вирішальне слово у виборі курсів (або у відмові від них), безумовно, залишається за нею. Виконання тесту на рівень іспанської мови, якій пропонує Центр «Монтелеон», не накладає жодних зобов'язань на потенційного студента.