12 Березня, 2019

Загальні відомості

Plaza Mayor

загальний-опис.

Центр міжнародної освіти «МОНТЕЛЕОН» (CEI MONTELEON) — це центр навчання іспанської мови як іноземної (ELE), якій спеціалізується переважно на роботі з українськими, російськомовними та китайськими студентами. Виходячи з конкретних потреб наших учнів, ми розробили різні програми навчання іспанській мові, які найбільшою мірою відповідають їх особливостям.

Ми приділяємо багато уваги усім факторам, що впливають на повсякденне життя наших студентів залежно від їх характеру та життєвих обставин. Тому Центр міжнародної освіти «МОНТЕЛЕОН» (CEI MONTELEON) — це не тільки курси іспанської, але й місце, де ми намагаємося допомогти інтеграції людей вищезазначених категорій в Іспанії, консультуючи їх з усіх тих питань, які можуть ускладнити її здійснення. Серед наших викладачів — люди різних національностей. На початкових рівнях А1, А2 українським та російськомовним студентам іспанську викладають носії української та російської мов з відмінним володінням іспанською, китайським студентам — носії іспанської мови, які володіють китайською.

загальний-опис.

Інших наших студентів — учнів рівнів В1, В2, С1,С2 — навчають викладачі‒іспанці.

Оформлення матрикула є необхідною умовою для резервування місця в академічній групі на бажаних курсах.

Заняття проходять у групах, що складаються з 4-8 людей.

Також ми маємо консультаційний кабінет, де учні нашого центру можуть отримати (раз на тиждень, абсолютно безкоштовно) відповіді на самі різні хвилюючі їх питання, пов'язані з життям в Іспанії.

Участь у міжнародному «круглому столі», за яким раз на тиждень у присутності викладача збираються всі студенти нашого центру, є прекрасною розмовною практикою іспанської та відмінною можливістю обговорити питання, що становлять спільний інтерес.

Навчальний процес на всіх наших курсах передбачає використання різних аудіовізуальних засобів, в тому числі ознайомлення зі всілякими інтерв'ю, документальними фільмами, програмами новин, кінофільмами, програмами про звичаї, традиції та історію Іспанії та Латинської Америки, які пов’язані з вивченням іспанської мови як іноземної.

Для студентів, зацікавлених в отриманні офіційного сертифікату про знання іспанської мови, який видається Інститутом Сервантеса, ми пропонуємо підготовчі курси до іспиту DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera) рівнів A1, A2, B1, B2, C1, C2. А для бажаючих отримати іспанське громадянство крім підготовчих курсів до іспиту DELE A2 також надаємо курси CCSE (Сonocimientos Сonstitucionales y Socioculturales de España).

Вартість всіх курсів включає в себе підручник, зошит з вправами, CD/DVD, використання аудіовізуальних засобів і доступ до бібліотеки нашого центру.